11 травня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.707.01.

11 травня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.707.01. На засіданні пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 21.06.02 – «Пожежна безпека». Так, успішно захистилася начальниця кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Олена Тарахно з теми «Розвиток наукових основ створення еластичних вогнезахисних покриттів по текстильних матеріалах”. Її науковим консультантом є доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Ольга Скородумова.