День відкритих дверей в університеті 13.11.2021 року

13 листопада 2021 року в університеті відбувся День відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились з 10.00 до 13.00. Факультет оперативно-рятувальних сил також долучився до цього заходу. Так, керівництвом факультету була надана вичерпна інформація щодо особливостей вступу на бюджетну та конкратну форми навчання, конкурсних предметах, сертифікати ЗНО, які повинні бути надані під час проведення вступної компанії, при вступі на спеціальності, які є фаховими для факультету. Була надана інформація щодо умов проживання у гуртожитку. Велику зацікавленість викликали питання, щодо термінів подачі документів та особливостей їх оформлення при вступі на бюджет і контракт, можливість працевлаштування після закінчення університету. Участь в заході взяли більше ніж 30 осіб з Харківської, Луганської, Днецької, Полтавської та Сумської областей.