Шановні колеги, курсанти та студенти! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, курсанти та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят Ми щиро вдячні колективу факультету оперативно-рятувальних сил за значні досягнення, наукові здобутки, розуміння, підтримку та прагнення розвивати Наш факультет. Завдяки узгодженій роботі єдиної команди, відданій праці та ініціативі кожного, Нам вдається зберегти та примножувати свої позиції в освітньому просторі нашої держави.

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх Нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання!

Від усього серця бажаємо Всім міцного здоров'я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких! Нехай Новорічні свята принесуть у Ваші родини достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнюють Ваше серце радістю й натхненням!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими вітаннями, апарат адміністративного управління факультету оперативно-рятувальних сил