Зустріч керівництва факультету з майбутніми абітурієнтами та їх батьками

12 лютого 2022 року, відповідно до Плану проведення профорієнтаційних заходів на лютий 2022 року факультетом оперативно-рятувальних сил заступником начальника факультету Олександром Колєновим було проведено зустріч із майбутніми абітурієнтами та їх батьками шляхом zoom-конференції. Під час зустрічі було надано інформацію щодо порядку проведення вступної компанії у Національному університеті цивільного захисту України. Розглянуто конкурсні предмети,які необхідні для складання ЗНО, вартість навчання.

Велику зацікавленість викликали питання щодо проведення набору студентів, які будуть здобувати освіту за бюджетною формою навчання. За замовленням Міністерства оборони України буде проведено набір студентів на спеціальність 261 «Пожежна безпека» освітньо-професійна програма «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи».

Участь у заході взяли близько 40 осіб з різних регіонів України.