Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заохотив кращих науковців Національного університету цивільного захисту України до Дня науки

20 травня керівництво, науковці та здобувачі вищої освіти Національного університету цивільного захисту України у режимі відеоконференції взяли участь в урочистому заході Міністерства внутрішніх справ України з нагоди Дня науки в Україні. Від імені міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського вітала всіх присутніх зі святом заступниця міністра Катерина Павліченко.

На факультеті оперативно-рятувальних сил, за зразкове виконання службових обов’язків, вагомі наукові здобутки, тривалу і плідну працю, досягнення високих показників у науковій діяльності та з нагоди Дня науки в Україні нагороджені відзнаками Міністерства внутрішніх справ України:

Почесною грамотою: Дмитро Дубінін, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил.

Виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Інна ткож привітала керівників наукових робіт, курсантів та студентів, які стали переможцями Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Так, було нагороджено дипломом ІІІ ступеня у номінації «Бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» – Дмитра Коршенка, випускника факультету, який навесні 2022 року достроково закінчив навчальний заклад та проходиться службу в ГУ ДСНС України у Харківській області (керівник - заступник начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Станіслав Виноградов).

Вручив нагороди ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий. Ректор університету запевнив, що і корифеї науки, і їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть усіх зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу закладу вищої освіти, збагачуватимуть скарбницю світових і вітчизняних досягнень.