Наукова робота зі студентами факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України триває

20 травня напередодні Дня науки студентка 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Рубан Ганна взяла участь у IV Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Пріоритетні напрямки розвитку наукової думки в ХХІ столітті», що відбулася в м. Одеса.
Свою доповідь «Інтернаціоналізація як суттєвий фактор трансформації академічного процесу» студентка підготувала під керівництвом викладача кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін університету Полякової Оксани.
Це був перший «досвід пера» юної дослідниці, але вона впевнена, що не останній. Ганна планує продовжити свою діяльність, розширюючи обрії наукових пошуків.