Виїзні заняття кафедри ІАРТ на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області

4 та 5 жовтня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки провели виїзні практичні заняття на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області. Учасниками заняття з дисципліни «Будова та експлуатація спеціальної техніки» стали здобувачі вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за освітньою програмою "Радіаційний та хімічний захист". Вони мали змогу ознайомитися з основними завданнями і технічними засобами групи радіаційного та хімічного захисту. Крім цього, були проведені розгортання авторозливної станції АРС-14 та причіпної дезінфекційно-душової установки.