Донорство – це про життя

У Черкасах 25 листопада відкрилася виставка "Донорство – це про життя". Одним з співорганізатор заходу став заступник начальника кафедри інженерної та аварійної техніки національного університету цивільного захисту України Станіслав Виноградов.

За словами Станіслава Виноградова, влаштовують такі виставки, щоб через мистецтво закликати людей стати донорами: "Люди щодня займаються звичними побутовими справами та не замислюються, що комусь потрібна кров. А насправді потрібно близько 2 мільйонів постійних донорів, щоб забезпечити потреби тих в Україні, хто може потребувати крові. Також ми показуємо, що донорство — це не страшно, не боляче, а може бути навіть красиво. Донор — це не одноразово, це той, хто здає кров регулярно, ділиться з іншими своєю кров'ю".