Науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології прийняли участь у роботі міжнародної конференції

1 грудня  2022 року  на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у онлайн режимі відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Довкілля. Енергозбереження». У конференції прийняли участь представники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил: начальник кафедри Євген СЛЕПУЖНІКОВ, доценти кафедри Юліана ГАПОН  та Марина ЧИРКІНА.

Тези доповідей, представлені на конференції, відображають найрізноманітніші актуальні питання, зокрема, захисту навколишнього середовища, впровадження сучасних інформаційних технологій, проблеми енергозабезпечення та ін. За результатами роботи конференції опублікований збірник тез доповідей. Конференцію проведено на високому науковому та організаційному рівні з використанням сучасних технологій.