День відкритих дверей на факультеті оперативно-рятувальних сил

10 грудня 2022 року на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено віртуальний день відкритих дверей у форматі zoom-конференцій, які проводились о 10.00 та 11.30. Керівництвом факультету були надані вичерпні відповіді на запитання, які найбільше хвилювали майбутніх абітурієнтів: умови вступу до НУЦЗУ, з урахуванням ведення бойових дій на території нашої держави, особливості навчання та працевлаштування здобувачів вищої освіти, які навчаються на бюджетній та конктратній формах навчання, терміни подання документів та особливості їх оформлення при вступі на бюджет і контракт та багато інших питань.  Участь у цьому заході взяли більше ніж 30 майбутніх абітурієнтів практично із усіх регіонів України.