Представники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології прийняли участь в онлайн-тренінгу від Міністерства енергетики США/Національної адміністрації з ядерної безпеки (DOE/NNSA)

Представники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил протягом 20, 21 та 22 грудня 2022 року приймали участь в онлайн-тренінгу організованого Міністерством енергетики США/Національною адміністрацією з ядерної безпеки (DOE/NNSA). Тренінг було присвячено захисту населення від наслідків застосування ядерної зброї. Програма онлайн тренінгу складалася з наступних модулей:
1. Характеристики ядерних вибухів;
2. Основи визначення зон наслідків ядерного вибуху;
3. Укриття та евакуація;
4. Публічні повідомлення та комунікація з громадськістю;
5. Інші заходи.
Під час онлайн-тренінгу були розглянуті найкращі практики для сприяння належному реагуванню на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків, включаючи проведення заходів із масової  деконтамінації населення, проведення дезактивації та моніторингу радіаційної обстановки. Отримана інформація буде використовуватись при підготовці майбутніх рятувальників.