Робота секцій факультету на Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту»

20-21 квітня 2023 року на базі Національного університету цивільного захисту України проводилась Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». В рамках конференції, на факультеті оперативно-рятувальних сил було організовано роботу трьох секцій: секція № 3 «Гасіння пожеж та аварійно-рятувальні роботи»,  секція №4 «Аварійно-рятувальна та спеціальна техніка» та секція №10 "Радіаційний та хімічний захист". Здобувачі вищої освіти доповіли про результати своїх наукових досліджень під час навчання в Національному університеті цивільного захисту України.

• Секція № 3 «Гасіння пожеж та аварійно-рятувальні роботи»

• Секція №4 «Аварійно-рятувальна та спеціальна техніка»

• Секція №10 "Радіаційний та хімічний захист"