Найсучасніші методи боротьби з надзвичайними ситуаціями, пов’язаними з водою, будуть впроваджені в освітній процес: науково-педагогічні працівники НУЦЗ України побували в Херсонській області та вивчили досвід дій підрозділів ДСНС під час ліквідації наслід

Група науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України у складі начальника факультету оперативно-рятувальних сил Романа Пономаренка, начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрія Лісняка, начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Андрія Калиновського та начальника кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Євгена Слєпужнікова провели зустрічі з керівним складом ГУ ДСНС Херсонської області та відвідали штаб з ліквідації наслідків теракту на Каховській ГЕС.

Представники НУЦЗ України побували безпосередньо в місцях проведення аварійно-рятувальних робіт, місцях дислокації сил та засобів Херсонського гарнізону, аби вивчити новітній досвід у боротьбі із водною стихією.

Крім того, представникам університету вдалося досягти домовленості про співпрацю університету з командою «Labrys Advisory», з подальшим підписанням меморандуму.

НУЦЗ України отримав від партнерів планшет зі встановленим програмним забезпеченням AxiomC2, а також його представники спеціальний пройшли курс щодо застосування програмного забезпечення, яке допомагає координувати дії підрозділів реагування під час виникнення масштабних надзвичайних ситуацій. Апробація програмного забезпечення планується в ході проведення наукових досліджень та в освітній діяльності НУЦЗ України.