Участь у VI Міжнародній науковій конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті»

Старший викладач кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки САВЕЛЬЄВ Дмитро 19 вересня 2023 року взяв участь у пленарному засідання VI Міжнародної наукової конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті». Наукова конференція проводилася у змішаному форматі. Модераторами виступили Тетяна Несторенко, проф. Сілезької академії, та Назар Добош, доц. Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Науковий форум почав ректор Сілезької академії, проф. Александер Остенда. Він привітав всіх присутніх та учасників конференції, які приєдналися заочно, і побажав цікавих дискусій та подальших успіхів у співпраці. Також з вітаннями виступили: Якуб Щвєжавський – декан WABiSS Сілезької академії, Наталя Фалько – ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Юрій Лянной – ректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Лілія Клочек – проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка та Яна Сичікова – проректор з наукової роботи Бердянського державного педагогічного університету.

У першій частині пленарного засідання виступили з доповідями Яна Сичікова – д.техн.н, проф., Бердянський державний педагогічний університет; Олег Богут – Міжнародний економіко-гуманітарним університет імені академіка Степана Дем'янчука; Оксана Полянська – д.мед.н., проф., Буковинський державний медичний університет, Юдита Мачейчик (Сілезька академія); Ольга Луковська – д.мист., проф., Львівський палац мистецтв, Українська академія друкарства. Доповіді науковців були присвячені обговоренню актуальних питань сьогодення у різних галузях науки і техніки, мистецтва і освіти, економіки і суспільного розвитку.

Друга частина пленарного засідання була присвячена економічним та фінансовим проблемам. З доповідями виступили Ігор Алєксєєв – д.е.н., проф., Національний університет «Львівська політехніка»; Марина Мащенко – д.е.н., проф., Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Олександра Мандич – д.е.н., проф. (Державний біотехнологічний університет).

За результатами конференції буде видано колективну монографію, яку буде оприлюднено на сайті Сілезької академії.