Участь ННП кафедри ІтаАРТ у навчанні в I-й Онлайн школі «Цифрові технології в наукових дослідженнях».

Колектив кафедри інженерної та аварійно рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Андрій КАЛИНОВСЬКИЙ, Дмитро САВЕЛЬЄВ, Станіслав ВИНОГРАДОВ, Олександр ПОЛІВАНОВ розпочали навчання, яке буде тривати до 13 грудня. У перший день було присутньо майже 600 науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів. В перший день занять були розглянуті наступні питання:

1. Відкриття І онлайн школи;
  2. Презентація Програми І онлайн школи, основні організаційні аспекти та представлення спікерів;
  3. Заняття №1 «Цифрові технології та інструменти для виконання наукового дослідження».

Також заслухали лекторів та спікерів НАН України.

Організаторами заходу виступили: Рада молодих вчених НАПН України у співпраці з Офісом підтримки вченого, Інститутом цифровізації освіти НАПН України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) та Освітнім хабом «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».