Доцент кафедри ІтаАРТ Сергій НАЗАРЕНКО взяв участь у практичній діяльності підрозділу ДСНС України у Харківській області

З 30 жовтня до 03 листопада доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергій Назаренко ознайомився зі структурою, основними завданнями, нормативно-правовими актами які регулюють діяльність служби безпеки дорожнього руху (СБДР), з особливостями роботи СБДР під час війни. Ознайомився з нормативно-правовою базою та правилами постановки транспортного засобу на облік. Прийняв участь в реєстрації транспортного засобу. Прийняв участь та надав методичну допомогу в організації профілактичних заходів з водіями, які порушують ПДР.

Досвід який отримано під час відвідування підрозділу служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Харківській області можна використовувати в навчальному процесі на навчальних дисциплінах «Протипожежна та аварійно рятувальна техніка» та «Інженерна та аварійно-рятувальна техніка».