Фахівці та курсанти НУЦЗ України стали учасниками Всеукраїнського наукового форуму

08 листопада працівники, слухачі магістратури та курсанти Національного університету цивільного захисту України стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання з розроблення й виготовлення спеціальних та спеціалізованих автотранспортних засобів в умовах воєнного стану», що відбулася у режимі онлайн на базі Державного науково-дослідного інституту МВС України. З доповіддю «Підвищення ефективної гасіння пожеж транспортних засобів з електричною силовою установкою» на науковому форумі виступив курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Сергій Бердник. Його керівником є старший викладач кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Станіслав Шахов. Результати доповіді викликали жваву дискусію та обговорення серед присутніх.