Аспірантка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил стала учасницею Міжнародної конференції

8 листопада 2023 року аспірантка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Наталія Лисак взяла участь у Міжнародній конференції для молодих вчених, аспірантів та магістрів «Бекетівські хімічні читання. Теорія та практика кризових ситуацій».

У рамках секції  «Інноваційні напрямки розробки функціональних матеріалів та матеріалів архітектурно-будівельного призначення» фахівчиня НУЦЗ України представила матеріали свого дисертаційного дослідження з теми «Вплив ортофосфатної кислоти на властивості вогнезахисного покриття на поверхні пінополістиролу».

На заході були присутніми представники провідних міжнародних підприємств хімічної промисловості. Під час конференції було обговорено важливість взаємозв'язку академічної науки та виробництва в нових соціально-економічних умовах.