9 листопада ветерану кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил полковнику запасу внутрішньої служби БОБОВУ Сергію Володимировичу виповнилося 75 років.

БОБОВ Сергій Володимирович з 1996 року почав працювати у колективі нашого вишу. Має вчене звання доцента – з 1992 року, науковий ступінь кандидата наук — з 1982 року. Обіймаючи різні посади, він зробив вагомий внесок у справу підготовки фахівців для органів і підрозділів цивільного захисту.

Він є автором підручників та монографій, співавтором навчальних посібників. Активний учасник науково-практичних конференцій, симпозіумів, семінарів. Під його керівництвом в університеті проводились наукові дослідження з вивчення об’єктів і процесів у задачах пожежної безпеки та цивільного захисту засобами геометричного моделювання.

Маючи, організаторські здібності та бажання працювати, полковник внутрішньої служби Сергій БОБОВ на високому рівні проводив роботу щодо підготовки фахівців рятувальної справи.