Практичні заняття із використанням газового тренажеру

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт провели практичні заняття з використанням газового тренажеру. Учасниками занять стали здобувачі вищої освіти 4-го курсу факультетів оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки. Заняття з теми «Дії КГП-1 при гасінні пожеж на автомобільному транспорті» провели Сергій ШЕВЧЕНКО та Дмитро ДУБІНІН. Під час заходу курсанти відпрацювали навички роботи з пожежами, пов’язаними з газом, в тому числі – доцільність застосування суцільного та розпиленого водяного струменя під час горіння газу в газоподібному та рідкому стані, отримали навички оперування вогнегасними струменями, відпрацювали тактичні прийоми із гасіння факельного горіння суміші пропану технічного і бутану технічного із газобалонного обладнання та запобігання вибуху ємностей з газом.