В НУЦЗ України курсанти відпрацьовують дії під час гасіння пожеж на об'єктах промисловості.

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил  Національного університету цивільного захисту України провели практичні заняття з організації гасіння пожеж на об'єктах промисловості. Учасниками занять стали здобувачі вищої освіти 4-го курсу факультетів оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки. Заняття за темою: «Дії КГП-1 при гасінні пожеж на промислових підприємствах» провели Сергій Шевченко та Дмитро Дубінін. Під час заходу курсанти відпрацювали порядок проведення оперативних дій пов’язаних з гасінням електроустановок під напругою, зокрема, доцільність та мінімальна безпечна відстань застосування суцільного та розпиленого водяного струменя, заземлення пожежних стволів та насосів пожежно-рятувальних автомобілів.