В НУЦЗ України курсанти відпрацьовують аварійно-рятувальні роботи на міському транспорті.

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України провели практичні заняття з організації аварійно-рятувальних робіт на міському транспорті. Учасниками занять стали здобувачі вищої освіти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Заняття за темою: «Організація аварійно-рятувальних робіт при автобусних аваріях силами караулу» провели Костянтин Остапов та Євген Криворучко. Під час заходу курсанти відпрацювали порядок проведення фіксації автобусів, підняття та деблокування постраждалих з під автобуса, вилучення та транспортування постраждалих з різними типами травм.