На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня взяли участь в університетських олімпіадах

На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил відбулися олімпіади з освітніх компонент «Хімія», «Фізична хімія», «Органічна хімія». В наукових змаганнях взяли участь здобувачі вищої освіти, які навчаються за першим (бакалаврським) рівнем.
05 грудня пройшла олімпіада з освітньої компоненти «Фізична хімія» серед здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Радіаційний та хімічний захист».
За підсумками виконаних завдань I місце посіла здобувачка групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Ксенія Зуруєва, II місце виборов здобувач групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Владислав Чуб, III місце дісталося здобувачці групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Анжеліці Скрипниченко.

07 грудня стартувала олімпіада з освітньої компоненти «Хімія» серед здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та «Пожежна безпека».
Так, I місце дісталося здобувачці групи ПБк-23-411 факультету пожежної безпеки Карині Карпенко, II місце посів здобувач групи ПБк-23-411 факультету пожежної безпеки Ілля Кириченко, III місце поділили здобувач групи ПБк-23-411 факультету пожежна безпека Даніїл Шевченко та здобувач групи ПГПБк-23-211 факультету оперативно-рятувальних сил Олексій Алєксєєв.

08 грудня пройшла олімпіада з освітньої компоненти «Органічна хімія» серед здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Радіаційний та хімічний захист».
Переможницею стала здобувачка групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Ксенія Зуруєва, II сходинка п’єдесталу дісталася здобувачу групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Владиславу Чубу, III місце у науковому змаганні посіла здобувачка групи ХТк-22-233 факультету оперативно-рятувальних сил Валерія
Калашнікова.