Заступник начальника кафедри ІтаАРТ став призером змагань з кросфіту

Кросфіт є спортом, який поєднує в собі кардіо навантаження, вправи з гімнастики та важкої атлетики, що виконуються у високій інтенсивності. Багато дослідників відзначають, що саме кросфіт є найкращим спортом для підготовки рятувальників до їх роботи.

Змагання проходили у клубі Aventador 2.0 (м. Харків) на честь 1-річчя заснування клубу і мали благодійний характер - усі зібрані кошти було направлено на допомогу одному з підрозділів ЗСУ.

У чоловічому заліку на участь було заявлено 15 команд-учасниць з Харкова, Львова, Полтави та Запоріжжя. Кожна команда складалась з двох осіб. Заступник начальника кафедри ін;енерної та аварійно-рятувальної техніки НУЦЗ України Станіслав ВИНОГРАДОВ виступав разом із спортсменом з Харкова, Романом ЗІНЧЕНКО.

Змагальний день включав в себе виконання чотирьох спортивних завдань-комплексів:

1) Виконати якнайшвидше на двох:
-121 кидка м'яча 9 кг в ціль;
-63 підтягування;
-85 кидків м'яча 9 кг в ціль;
-45 підтягувань;
-52 поштовхи однієї гантелі 25 кг.

2) Виконати якнайшвидше на двох 3 раунди:
10-15-20
-кластерів штанги 40 кг;
-синхронних бурпі через штангу.

3) Максимум за 3 хвилини на двох:
- під'омів по канату 4 м;
- дистанція на гребному тренажері.

4) Максимальна можлива вага у взятті штанги на груди в напівприсед.

За результатами виконання усіх вправ команда, до складу якої входив  Станіслав ВИНОГРАДОВ, посіла почесне друге місце.