На кафедрі пожежної та рятувальної підготовки підбили підсумки олімпіади з дисципліни «Організація роботи у непридатному для дихання середовищі»

15 грудня 2023 року  на  кафедрі пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил провели олімпіаду з дисципліни «Організація роботи у непридатному для дихання середовищі».

Мета заходу -  перевірка знань здобувачів вищої освіти необхідних для прийняття рішень щодо виконання обов’язків пожежного - рятувальника під час несення служби, а також під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та гасінні пожеж відповідно до вимог керівних документів.

Так, за підсумками виконаних завдань:

I місце  посів Олексій Алєксєєв  (ПГПБк 23-211);

II місце виборов Даніїл Шевченко (ПБк 23-411);

III місце посіли Артем Пругло (ПГПБк 23-211), Павло Парницький (ПБк 23-411) та Ілля Трубчанінов (ПБк 23-411).

Вітаємо переможців!