Спортсмени НУЦЗ України – призери та переможці Всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Меморіал Олександра Тканка»

15-16 грудня 2023 на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної  школи олімпійського резерву, що у Черкасах, відбулися XXXV Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Меморіал Олександра Тканка». У змаганні взяли участь понад 200 учасників, серед них - спортсмени Національного університету цивільного захисту України.

Так, у запеклій боротьбі II місце на дистанції 1000 м посів курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил -  Сергій Хвиць. II сходинку п’єдесталу на дистанції 1000 м та III місце на дистанції 400 м посіла курсантка 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Аліна Дмитренко.