Спортсмени НУЦЗ України – переможці чемпіонату з легкої атлетики Черкаської області серед юніорів

22 грудня 2023 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної  школи олімпійського резерву відбулися змагання з легкої  атлетики, чемпіонат Черкаської області серед юніорів. У змаганні взяли участь понад 150 учасників, серед них - спортсмени Національного університету цивільного захисту України.

Так, у запеклій боротьбі переможцями та призерами стали:

I місце на  дистанції 400 м та I місце на  дистанції 200 м виборола курсантка 2-го курсу факультету пожежної безпеки Валерія Зіняк;

I місце на  дистанції 400 м здобув курсант 2-го  курсу факультету оперативно-рятувальних сил  Максим Сергієць;

II місце на дистанції 1500 м виборов курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Максим Єрмола;