Курсанти НУЦЗ України - переможці та призери чемпіонату Черкаської області серед юніорів з легкої атлетики

19 січня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної  школи олімпійського резерву відбулися змагання з легкої атлетики, чемпіонат Черкаської області серед юніорів 2005-2006 року народження. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників, серед них - спортсмени Національного університету цивільного захисту України.
Курсанти НУЦЗ України показали гарний результат, стали переможцями та призерами змагань з легкої атлетики.
II місце на дистанції 3000 м зайняв Максим Єрмола, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.
II місце на дистанції 200 м виборола Аліна Дмитренко, курсантка 1-го курсу факультету оперативно рятувальних сил.