Курсанти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил продовжують набувати практичного досвіду у підрозділах ДСНС

Триває навчальна практика курсантів 4-го курсу на посадах начальника караулу пожежно-рятувального підрозділу та провідного інспектора (спеціальність «Пожежна безпека», освітня програма – пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи), а також начальника групи радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувального підрозділу (спеціальність «Хімічні технології та інженерія», освітня програма – радіаційний та хімічний захист).

Курсанти факультету ОРС наразі на етапі закріплення практичних навичок, отриманих в практичних підрозділах.

Зокрема, здобувачі вищої освіти НУЦЗ України вже ознайомилися з матеріальною базою підрозділу, взяли участь у чергуваннях, відпрацювали практичні навички з розгортанням деконтамінаційної кабіни. Крім того, ознайомилися з комплектом для відбору проб, детально розглянули прилад ChemPro 100i, взяли участь у заборі води ПГ та відкачуванні води, а також відпрацювали нормативи.