На кафедрі ПТтаАРР завершився цикл виїзних практичних занять з організації аварійно-рятувальних робіт на воді у зимовий період

З 31 січня по 02 лютого науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил проводили практичні занятя на базі частини підводного розмінування та спеціальних вибухових робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Черкаській області. Заняття проводились для здобувачів вищої освіти 3-го курсу факультетів оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки. Заняття з теми «Організації аварійно-рятувальних робіт на воді у зимовий період» проводили Костянтин Остапов та Євген Криворучко при залученні особового складу частини підводного розмінування та спеціальних вибухових робіт. Під час заходу курсанти на практиці відпрацювали прийоми і способи проведення аварійно-рятувальних робіт у холодній воді та на льоду: саморятування при провалюванні під кригу; порятунок людини на льоду рятувальником у термокостюмі із оснащенням транспортною дошкою, рятувальним колом, мотузкою та іншими можливим засобами; порятунок на льоду за допомогою утворення «живого ланцюга» із рятувальників.