80 років ветерану внутрішньої служби Бєлову Володимиру Івановичу

З теплотою та сердечністю колектив факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України вітає Вас з Ювілеєм, 80-річчям!
Пройшовши шлях від начальника караулу, старшого викладача пожежної стройової підготовки до завідувача спортивного комплексу кафедри фізичної підготовки НУЦЗ України, Ви, шановний Володимире Івановичу, і сьогодні залишаєте в університеті спогади про свою спортивну вдачу. Багатократний чемпіон та призер України, майстер спорту з пожежно-прикладного спорту, Заслужений тренер України, протягом майже 35-річного стажу тренерської діяльності під Вашим чітким керівництвом було підготовлено понад 100 майстрів спорту з пожежно-прикладного спорту, 30 чемпіонів і призерів України, 30 майстрів спорту міжнародного класу.
У цей день бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, щоб завжди у домі панували добро, злагода, щирість і людяність, а серце зігрівало тепло людської подяки за добрі справи!