Об'єднати зусилля заради спільної мети: науковці НУЦЗ України долучились до Всеукраїнського освітнього проєкту "Незламні правничі школи" 2024

13 лютого науковці НУЦЗ України виступили як партнери та долучились до Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи». Учасниками заходу стали понад 30 закладів вищої освіти України. Реалізація проєкту розпочалась 12 лютого 2024 року, тривалістю 14 тижнів, і передбачає супровід правничою школою одного освітнього компонента впродовж одного тижня.
Цикл лекцій і майстер-класів «Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні розслідування злочинів» організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого і Центром криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ ім. Ярослава Мудрого в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту.
Проводить його Василь Білоус, кандидат юридичних наук, доцент, керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ ім. Ярослава Мудрого, військовослужбовець ЗСУ із залученням видатних фахівців у галузі правоохоронної, слідчої й судово-експертної діяльності, цивільного захисту.
Так, 13 лютого спікерами проєкту стали Андрій Лісняк, начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, кандидат технічних наук, доцент. Про напрямок підготовки майбутніх рятувальників з радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного захисту розповіла Марина Чиркіна-Харламова, заступниця начальника кафедри спеціальної хімії та хімічної технології, кандидат технічних наук, доцент.
Присутні також переглянули презентаційний відеофільм до 95-річчя Національного університету цивільного захисту України.