Захист дисертаційного дослідження НПП кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил

На засідані разової спеціалізованої вченої ради ДФ 64.707.050, яка була утворена згідно наказу Національного університету цивільного захисту України від 22.12.2023 р. № 276 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України (протокол № 4 від 21.12.2023 р.) було розглянуто дисертаційне дослідження ПОЛІВАНОВА Олександра Геннадійовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 26 «Цивільна безпека»  за спеціальністю 261 «Пожежна безпека». Тема дисертації: Підвищення ефективності пожежогасіння за рахунок дискретної подачі вогнегасних речовин. Науковим керівником здобувача є начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України, кандидат технічних наук, доцент КАЛИНОВСЬКИЙ Андрій Якович.