Перевірка виробничої практики у Полтавському гарнізоні

14 лютого 2024 року доцент кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Павло БОРОДИЧ перевірив хід проходження виробничої практики курсантами 4-их курсів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки, які проходять практику в ГУ ДСНС України в Полтавській області. Під час зустрічі представник університету оглянув звітні документи, які ведуться відповідно до методичних вказівок, поцікавився у здобувачів вищої освіти про проблеми, з якими вони зіткнулися під час практики, обговорив нагальні питання з керівниками практики від гарнізону, які відмітили високий рівень підготовки наших здобувачів.

Попереду останній тиждень вихованців університету на виробничій практиці. Тож Павло БОРОДИЧ акцентував увагу на оформленні відповідних документів, роз’яснив порядок складання заліку за результатами проходження практики в гарнізоні та по прибуттю до університету. Побажав успіхів та збереження власного життя у немирний час нашої Держави!