Доцент кафедри СХХТ Наталя Мінська представила НУЦЗ України на заході з нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат у науці

18 лютого у Харкові відбувся захід, присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат у науці. Харкiв долучився до відзначення міжнародного свята і зібрав найкращих дослідниць міста на одному iмпровiзованому науковому майданчику. Метою заходу була популярiзацiя науки серед харкiв’ян.

Національний університет цивільного захисту України представила доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Наталя Мінська. Науковий майданчик відвідали потенційні абітурієнти - випускники закладів освіти Харкова, що дозволило провести профорієнтаційну роботу та надати вичерпні відповіді на численні запитання школярів щодо отримання професії рятувальника.