Практична підготовка курсантів НУЦЗ України

13 березня доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Костянтин Остапов та викладач кафедри Євген Криворучко провели чергове практичне заняття з теми "Рятування постраждалого за допомогою аварійно-рятувального інструменту" з курсантами 3-го курсу. Під час заняття було відпрацьовано різні варіанти деблокування постраждалих, починаючи з гідравлічних та закінчуючи пневматичними аварійно-рятувальними інструментами.
Також майбутні рятувальники відпрацювали схеми стабілізації нестійких конструкцій під час деблокування постраждалих з-під елементів зруйнованої будівлі, укладання постраждалих на ортопедичну дошку та транспортування їх з небезпечної зони.