Додаткові заняття кафедри ПтаРП

15 березня 2024 року доцентом кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Павлом БОРОДИЧЕМ проведено додаткове заняття зі здобувачами вищої освіти групи ПБк-20-441 за темою «Робота в АСП у непридатному для дихання середовищі».

Метою заняття було відпрацювання роботи в АСП у непридатному для дихання середовищі з урахуванням нового нормативного документа, а саме «Порядку організації роботи органів управління та підрозділів, закладів освіти системи ДСНС під час підготовки особового складу, гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших небезпечних подій в умовах екстремальних температур, задимленості, загазованості, радіоактивного, хімічного забруднення та біологічного зараження», затвердженого наказом МВС України № 780 від 25.09.2023 р. Під час додаткового заняття здобувачі вищої освіти відпрацювали порядок оперативної перевірки перед включенням в ЗІЗОД, роботу постового на посту безпеки, з використанням планшету та відповідної програми розрахунку часу роботи в непридатному для дихання середовищі, вимоги правил безпеки праці при виконанні дій за призначенням в захисних дихальних апаратах.