Стажування в ГУ ДСНС України у Харківській області

Науково-педагогічний працівник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України ДУБІНІН Дмитро проходить стажування на посаді помічника начальника чергової зміни з питань оперативного реагування оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Харківській області. Протягом тижня було ознайомлено із штатною структурою та посадовими інструкціями співробітників ОКЦ, матеріально-технічним забезпеченням підрозділу, прийманні та опрацюванні оперативної інформації, щодо сил та засобів ОРС ЦЗ, які заступають на оперативне чергування. Також здійснюються виїзди разом з черговою зміною ОКЦ на пожежі, у тому числі спричиненими ворожими обстрілами.