Виїзне практичне заняття кафедри ПТ та АРР на навчальному полігоні Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

28 березня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил провели практичне заняття на базі навчального полігону Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Заняття проводилось для здобувачів вищої освіти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Заняття з тем: «Рятування постраждалого за допомогою аварійно-рятувального інструменту» та «Транспортування постраждалих за допомогою похилої переправи» проводили Ігор Грицина, Костянтин Остапов та Євген Криворучко. Під час проведення заняття курсанти на практиці відпрацювали різні варіанти деблокування постраждалих за допомогою гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального інструменту. Відпрацьовано схеми стабілізації нестійких конструкції при деблокуванні постраждалих з під елементів зруйнованої будівлі, укладання постраждалих на ортопедичну дошку та транспортування їх з небезпечної зони до місця надання медичної допомоги. Під час заходу курсанти на практиці відпрацьовували налагодження похилої переправи, з метою транспортування постраждалих на ортопедичній дошці з поверхів будівель.