Іспит з дисципліни Пожежно-рятувальна та загальна фізична підготовка з майбутніми випускниками факультетів оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки.

Протягом тижня старшим викладачем кафедри пожежної та рятувальної підготовки Дмитром Белюченко був проведений іспит з дисципліни Пожено-рятувальна та загальна фізична підготовка з майбутніми випускниками факультетів Оперативно-рятувальних сил та Пожежної безпеки.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували здобуті практичні навички та теоретичні зання.

Відпрацювали практичні навчальні вправи як індивідуального так і колективного виконання у складі відділень на пожежно-рятувальних автомобілях, повне оперативне розгортання з подачею пожежного ствола у вікно 3-го поверху навчальної башти по висувній пожежній драбині з прокладанням магістральної та робочої ліній.

Усі здобувачі продемонстрували високий рівень професійної підготовки, свою майстерність, власними знаннями та практичними навичками підтвердили право на отримання диплому за першим рівнем (бакалавр) вищої освіти  за спеціальністю "Пожежна безпека".