Науково-педагогічні працівники НУЦЗ України набувають досвіду під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків ведення бойових дій

З 29 березня по 05 квітня науково-педагогічні працівники НУЦЗ України залучалися до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків обстрілів одного з об’єктів критичної інфраструктури. Представники кафедр пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт і організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт протягом тижня вдосконалювали професійні навички та набували практичного досвіду, аби поділитись з колегами та використати під час освітнього процесу. Викладачі виконували роботи з демонтажу аварійних зовнішніх огороджувальних залізобетонних плит, плит перекриття, аварійних металевих конструкцій з покрівлі об’єкту.
Національний університет цивільного захисту України.