Практична підготовка викладачів НУЦЗ України триває

Триває практична підготовки науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України. Так, 09 квітня начальник кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Павло Ковальов провів для викладачів практичне заняття з роботи в апараті на стисненому повітрі у теплодимокамері.
Учасники заняття відпрацювали дії в апараті на стисненому повітрі у непридатному для дихання середовищі, враховуючи порядок організації роботи органів управління та підрозділів, закладів освіти системи ДСНС під час підготовки особового складу, гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших небезпечних подій в умовах екстремальних температур, задимленості, загазованості, радіоактивного, хімічного забруднення та біологічного зараження. Під час практики викладачі також відпрацювали порядок дій під час оперативної перевірки перед одяганням засобів індивідуального захисту органів дихання, дії чергового на посту безпеки, використання планшету та відповідної програми розрахунку часу роботи у непридатному для дихання середовищі, вправи на свіжому повітрі - рух на горизонтальній поверхні, перенесення потерпілого різними способами та проведення розвідки у теплодимокамері.