Кафедрою пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил організовано та проведено кваліфікаційний іспит

10.04.2024 на кафедрі пожежної тактики та  аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил пройшов атестаційний (кваліфікаційний) іспит серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання у галузі знань 26 «Цивільна безпека» спеціальність – 261 «Пожежна безпека», освітньо-професійна програма «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи». Завдяки цьому заходу було встановлено рівень знань курсантів. За результатами іспиту майбутні випускники показали гарні результати, які в подальшому допоможуть їм при проходженні служби у підрозділах ДСНС.