Виїзні комплексні практичні заняття кафедри ПТ та АРР.

25 та 26 квітня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил проводили виїзні комплексні практичні заняття на базі навчального полігону Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Тема: «Гасіння пожеж та ліквідації наслідків НС». Заняття проводилось для здобувачів вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки. Заняття проводили Ігор Грицина, Костянтин Остапов, Дмитро Дубінін та Сергій Шевченко. Під час проведення заняття курсанти на практиці відпрацювали: оперування вогнегасними струменями, гасіння внутрішніх пожеж, різні варіанти деблокування постраждалих за допомогою гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального інструменту. Відпрацьовано схеми стабілізації нестійких конструкції при деблокуванні постраждалих з під елементів зруйнованої будівлі, укладання постраждалих на ортопедичну дошку, надання домедичної допомоги постраждалим у завалі та транспортування їх з небезпечної зони до місця надання медичної допомоги. Під час заходу курсанти на практиці відпрацьовували налагодження похилої переправи, з метою транспортування постраждалих на ортопедичній дошці з поверхів будівель.