На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня взяли участь в університетських олімпіадах

На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил відбулися олімпіади із освітніх компонент «Хімія», «Теорія горіння та вибуху», «Теорія розвитку та припинення горіння». В наукових змаганнях взяли участь здобувачі вищої освіти, які навчаються за першим (бакалаврським) рівнем.

Олімпіада з освітньої компоненти «Теорія розвитку та припинення горіння» серед здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та «Пожежна безпека». Серед представників факультету оперативно-рятувальних сил , III місце у науковому змаганні посів здобувач групи ПГПБк-22- 221  Єрмола Максим.