Стажування НПП кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил в практичних підрозділах ДСНС

За останній тиждень Олександр ПОЛІВАНОВ ознайомився з порядком укладання договорів та угод на постійне аварійно-рятувальне обслуговування, закупівлю товарів та послуг за державні кошти (шляхом проведення процедури закупівель та прямими договорами).

Ознайомився з роботою ОКЦ, порядком інформування особового складу ГУ ДСНС України у Херсонській області про виникнення (загрозу виникнення) надзвичайних ситуацій.

Відточив навички роботи з БпЛА разом з особовим складом сектору безпілотних систем та робототехніки ОКЦ ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Крім цього, приймав безпосередню участь у ліквідації пожеж внаслідок ворожих обстрілів.