Основні завдання та технічне оснащення: в НУЦЗ України відбулося виїзне практичне заняття з протипожежної та аварійно-рятувальної техніки

14 травня науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України провели виїзне практичне заняття з протипожежної та аварійно-рятувальної техніки. Заняття відбулося на базі 23 Державної пожежно-рятувальної частини та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області. Учасниками навчального заходу з теми «Протипожежна техніка на оснащенні практичних підрозділів оперативно-рятувальних сил цивільного захисту ДСНС» стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. На занятті курсанти ознайомились з основними завданнями та технічним оснащенням підрозділів ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Національний університет цивільного захисту України