В НУЦЗ України відбулася Конференція здобувачів вищої освіти університету та вибори голів рад самоврядування

16 травня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Конференція здобувачів вищої освіти університету. На заході був присутній т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк. Студенти мали змогу підключитися за допомогою «Zoom» конференції.Під час Конференції курсанти та студенти мали змогу обговорити нагальні проблеми та внести пропозиції щодо покращення діяльності студентського самоврядування університету.До складу студенської ради також ввішли курсанти факультету оперативно-рятувальних сил , а саме :

-курсант 1-го курсу Тряпкін Кіріл , відповідальний за  волонтерський рух;

-курсантка 2-го курсу Калашнікова Валерія , відповідальна особа з гендерних питань.