На факультеті оперативно-рятувальних сил проведено практичне заняття з висотно-рятувальної підготовки для курсантів 2-го курсу

На факультеті ОРС 14 та 17 травня старшим викладачем кафедри ПтаРП Дмитром Белюченком було проведено практичні заняття з висотно-рятувальної підготовки для курсантів 2-го курсу факультету ОРС.

На заняттях здобувачі вищої освіти відпрацювали практичну вправу з послідовності  виконання необхідних дій із застосуванням спеціального оснащення та страхувальних засобів для організації поліспастних систем для проведення висотно-рятувальних робіт. Також застосовували набуті практичні навички для  підйому  постраждалого з умовного колектору в косинці рятувальній застосовуючи різні види поліспастних систем.