Відвідування особовим складом 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил музею Богдана Хмельницького у м. Чигирин Черкаської області

18 травня особовий склад 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України спільно з 1-м курсом факультету оперативно-рятувальних сил ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля відвідали музей одного з найвеличніших українських гетьманів Богдана Хмельницького, який розташований у м. Чигирин Черкаської області. Музей відкрито в 1995 р. у рамках святкування 400-річчя від дня народження Богдана Хмельницького.

Музей розмістився у приміщенні повітової управи, відтвореної за стародавніми кресленнями початку ХІХ ст. Загальна площа музею – 770 м2, експозиція складається з 10 залів і налічує 1529 предметів основного фонду. Значну частину музейної колекції складають твори українського образотворчого мистецтва. Гордість музею – серія картин "Гетьмани України" Данила Нарбута – Народного художника України, лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка.